Overslaan en naar de inhoud gaan

You can translate this website using Google Translate. When you select a language there will be data sent to Google.

We are not responsible for the quality of the translation.

Parkinson Café Valkenswaard

Het Parkinson Café Valkenswaard is een ontmoetingsplaats voor mensen met de ziekte van Parkinson en/of Parkinsonisme. Parkinsonpatiënten, familie, mantelzorgers, therapeuten en overige geïnteresseerden zijn van harte welkom. Voor elke bijeenkomst kiezen wij een thema en nodigen wij een deskundige uit.

De bijeenkomsten vinden plaats op de laatste vrijdag van de maand gehouden (met uitzondering van december). Elke bijeenkomst behandelen wij een ander thema.

Wanneer?

Laatste vrijdag van de maand van 14:00- 16:00 uur (inloop vanaf 13:30).  Na afloop is er de mogelijkheid om nog wat na te praten in een informele sfeer.

Waar?

Auditorium van Kempenhof, Antwerpsebaan 3, Valkenswaard

Meer informatie

Kijk op www.parkinsoncafevalkenswaard.nl